Květen 2015

Na pokraji smrti

29. května 2015 v 13:19 | Pája |  Bla bla bla
Na pokraji smrti...

Už jste viděli včerejší nový díl Naruto Shippuuden 414: Na pokraji smrti? Konečně už příběh pokračuje dál, ne že by spoilery byly nudné, ba naopak se mi moc líbily. Včerejší díl byl tak trochu smutný a mám pocit, že stejné to bude i u toho dalšího, který nás čeká příští čtvrtek (4.6.). Naruto a Sasuke umírají... Dost smutné, co si budeme povídat, ale my co jsme četli mangu, víme jak to bude pokračovat, a že nás rozhodně nečeká žádný smutný konec. Pro ty, kteří ji ale nečetli, tak hlavu vzhůru a trpělivě čekejte na další díl. Já sama jsem zvědavá a už dost napnutá co tam bude.
Mimochodem už jste četli Naruto Gaiden? Ne? Tak honem na Konoha.cz!

Boruto

28. května 2015 v 14:39 | Pája |  Bla bla bla
Boruto??
Boruto? Ano, že by nástupce tak úspěšného Naruta? Já teda upřímně doufala, že když skončila manga (myslím loni na podzim?), tak že si přece jenom na nás Masashi Kishimoto něco vymyslí. Letos v létě jde do kin Boruto: Naruto film.
Skončí to jenom u tohoto filmu? Nebo se budou natáčet i jednotlivé díly, když už je i manga Naruto(Gaiden).
Takže jestli bude vůbec Boruto jako byl Naruto, Naruto Shippuuden?

Jsem hrdý fanda Naruta a Naruto Shippuuden a při představě, že bude tohle pro mě skvělé dílo a příběh toho nejbláznivějšího, ale za to nejlepšího ninji pokračovat, i když v podobě další generace, se mi upřímně svírá žaludek štěstím. Je to možný? Ano, je to možné a přiznejte se, kdo si nepobrečel při posledních kapitolách mangy? A už konečně se dočkáme, protože končí spoilery a příběh bude pokračovat dál. Jediná dobrá zpráva tohoto týdne.
Mimochodem, už jste někdo viděl Naruto Shippuuden7: The last?Vaše dojmy? Hoďte je dolů do komentu! :-)


Odezva

27. května 2015 v 20:37 | Pája |  Bla bla bla
Ahoj, už je to pár let, co jsem tu byla naposledy a koukám, že i nějaký ten článek tu také dlouho nebyl. Nevadí. Třeba se to změní. Jestli někdo tohle četl, nechte prosím dole nějaký komentář, abych byla v obraze, jestli to tu není už úplně mrtvé. Snad to chápete... :-D
Jsem celkem sama překvapená, že jsem se vůbec sem dokázala přihlásit, ale stačilo pár pokusů a nakonec to vyšlo. Je čas oprášit a třeba i napsat pro vás nějakou menší povídku.
Co myslíte?Locations of visitors to this page