Březen 2011

Varieté

20. března 2011 v 16:39 | Pája |  Bla bla bla
Už před několika týdny jsem viděla tento úžasný muzikálový film. A doslova mě nadchnul !
Hlas Christiny Aguilery je jedinečný a tak krásně vynikl v tomto filmu. Hudba ve filmu je výborná, herci i ostatní....:)

Česká Miss 2011

20. března 2011 v 14:04 | Pája |  Bla bla bla
Takže včera jsem se koukala na Miss... no a ani mě nepřekvapilo, že to zvítězila blondýka Jitka Nováčková. Myslím, že to bylo jedna z pár hezkých holek co tam byly. Ikdyž bych raději viděla na trůně nějakou brunetku, tahle holčina je sympatická už jen od pohledu. Hrozně se mi líbilo, když jí dali do ruky to malý tygřátko! :) Myslím, že ostatní vítězky není ani nutné představovat, protože o nich už asi víte. Jinak mi přijde docela divné, že ta co vyhrála druhé místo jde na Miss World, kdežto Jitka bude na Miss Universe. Připadá mi to divné... Spíš mi připadá, že Miss World je větší a známější titul díky Taťáně Kuchařové a tudíž by tam měla jít i Jitka, ale když to takhle porota a paní Maláčová odsouhlasili... Tak je to vcelku úplně jedno. Gratuluji nové České Miss a přeji jí hodně úspěchu v další soutěži. Ať je také vidět, že Česká republika má krásné dívky ! :)

Uprostřed Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, dále na druhém místě Denisa Domanská.

Můj názor na Miss...
Můj názor je zcela objektivní. Není možné vybrat nejhezčí dívku z ČR, protože se tam nepřihlásily všechny dívky. (logika) :D:D:D To byl jen takový vtípek :))

Den Harryho Pottera

19. března 2011 v 12:29 | Pája |  Bla bla bla
Tak jsem si myslela, že si udělám den Harryho Pottera - že zkouknu všechny díly, která zatím vyšly.
Jenže to jsem se asi spletla :D
Už mám zkouknutých pár dílků, když přišel táta, že máme jít uklízet nejdříve v pokojíčku a pak jdeme na dřevo, no nezabilo by vás to ? :D Mě teda osobně to asi brzo zabije, protože to je každý víkend. Nemám vůbec čas skoro na nic, protože mám buď vystoupení nebo musím uklízet :/
Tak snad si tento den přesunu na jindy, když se nedá nic dělat:D Přímo dnešek pro to byl jako stvořený, není ani teplo ani zima( spíše víc k tý ziměxD)j, a tak jsem se mohla válet v posteli a koukat na Harryho.... Jinak a co plánujete vy na dnešní den ? :)

Harry Potter

and the Deathly Hallows Trailer Official HD

Na druhou část se vyloženě těším...a doufám, že vy také :)

Born This Way

6. března 2011 v 22:00 | Pája |  Music
Tak prostě Lady Gaga zase útočí na naše hitparády! A myslím, že s tímhle singlem se jí to
podaří ! Tak jí držme palce :D Prostě tahle písnička mluví za sebe, je to taková podpora pro holky, které si nejsou jisté se svým vzhledem, ale každá jsme krásná, ačkoli každá jinak a že každá může být superstar!! :)Locations of visitors to this page