Duben 2010

Důležitý oznam

15. dubna 2010 v 19:45 | **Kendííček O.o** |  Bla bla bla
Rozhodla jsem se blog na nějakou chvíli pozastavit, prosím SB aby si mě nemazali, protože na jejich blogy budu chodit dál. Doufám, že se na mě nebudete zlobit. Škola mě teď momentálně vymáhá a já nemám náladu psát povídky. Mrzí me to...zatím se mějte:)


POZASTAVENÍ BLOGU


Velikonoční prázky + Apríl

2. dubna 2010 v 15:33 | **Kendííček O.o** |  Bla bla bla
Ooooou..:D tak konečně po nějaké době jsou prázky :D Taky si je doufám užíváte jako já ? Sezením u počítače atd. ?? :D Moje máti je z toho zrovna tak nadšená jako moje sestra, která samozřejmě má prázky taky a pořád chce na počítač:D No...právě makám na jedný jednorázovce, když to dobře dopadne a já se sestrou uděláme chodník:D (okolo naše baráku xD fakt zábava), tak by tu měla být ještě večer:)

Na velikonoční pondělí jedu k babče:) ani nevíte jak se těšííím..prostě mega mooc :)
Protože včera byl aprííl, tak jsem samozřejmě nezapoměla nachytat sestru :D měla z toho fakticky velikej ŠOK!! :D Přiřítila jsem se do pokoje a zařvala, že jsem zaspaly:D:D to by jste jí měli vidět, ihned vylítla z postele a já na ní pak, že je apríl. Docela to vzala v klidu a zase usnula, ale když pak přišla do kuchyně to byl náářez:) to bylo nadávek, ale já jsem z toho měla velkou srandu :D:D

Nějakej pict :
velikonoce
ááá tady :D:D
akatsuki
to se mi líbilo nejvíc:)Locations of visitors to this page