Boj?? ne láska 1.

27. září 2008 v 14:40 | Kendy
Tahle povídka je taková zkouška sami ohodnoťte jestli je to dobrý nebo ne.Je to na dva páry nejdřív o Tenten a Nejim a pak se to přeformuluje na Sasukeho a Sakuru.Tak doufám,že se vám to bude líbit.Hezké počteníčko...... pls napište komentíky děkuju.

"Tak týme,zítra budeme trénovat po dvou.Já a Lee,Tenten a Neji.Můžete jít,zítra tady v 7 ráno."
Tenten šla ještě trénovat, aby byla připravená na zítřejší trénink.Vytáhla jeden ze svých svitků a mířila zbraně do středu terče.
"Ty ještě trénuješ??"zeptal se Neji."To bys,ale neměla.Neměla by ses přepínat."Samozřejmě žě Neji nechal svůj chladný výraz zachovalý jako vždy."Trénuju a co je na tom?Minule jsi mi řekl ,že jsem slabá,tak s tím něco dělám."odsekla Tenten."Ale neřekl jsem ,abys ses přemáhala do morku kostí." Tenten odhodila poslední kunai a spadla vyčerpáním na zem.Neji k ní rychle běžěl ,aby jí pomohl ,ale Tenten ho zarazila a řekla:"To je dobrý,pomůžu si sama!"Byla na něj ještě naštvaná jak jí řekl,že je slabá a tak se zvedla a šla domů.Pomalu se od Nejiho vzdalovala,ušla ještě 10 metrů než upadla.Rychle zase vstala a odešla.
Druhý den ráno se všichni sešli,aby mohli pokračovat v trénování."Tak tedy začneme trénovat,ale trochu jsem to pozměnil.První půlku tréninku budu sledovat jak moc jste se zlepšili.Budete se mnou bojovat a jako první jde Lee."Neji s Tenten poodešli kousek dál a sedli si na trávu.Po dobu jejich boje nepromluvili ani jedno slovo,jenom Tenten na něj koukala,ale on jí svůj pohled neopětoval.On ani nevěděl,že ho Tenten tajně miluje,ostatně jak by to mohl vědět když mu to neřekla.
"Výborně Lee!Zvládl jsi to na jedničku." Lee brečel radostí,když mu tohle řekl jeho sensei.
"Další jde Tenten." Tenten vstala ašla směrem k Gaiovi. "Hodně štěstí"řekl Lee. "Díky ,budu se snažit."odpověděla mu.
Zatímco Tenten bojovala Lee došel k Nejimu. "Neji ??" "Hm..." "Nepřipadá ti Tenten divná poslední dobou??" "Jo docela,začla víc trénovat." "Ty pako!Ty sis fakt ničeho nevšiml???Ty seš fakt divnej.Vždyť ona tě miluje!Toho sis nevšiml?Vždycky když něco řekneš,tak se začervená a je z tebe vedle."vysvětloval mu Lee."Co to říkáš?!To nemůže být pravda.Tohle odmítám.To není možný!!"vzpamatovával se Neji "Ale je!Ona ti pořád nadbíhá a ty jí odbíjíš tím tvým pohledem.
"Dost!To stačí."dořekl a odešel.
"Neji!"volal Gai. "Nebylo mu nějak dobře."poznamenal Lee.
"Tenten,vedla sis opravdu dobře.""Děkuji".řekla. "Zítra se sejdeme v 9 ráno.
Další den......
"Gai!zavolej sem svůj tým."řekla Tsunade."Už jsou tu."opdověděla Shizune."Dobře teď vám řeknu podrobnosti o vaší misi.Je to mise třídy A,půjdete do travnaté země.Doprovodíte prince z té země.Rozdělí te se na dvě skupiny po dvou.První skupina půjde napřed a prozkoumá okolí.Jestli půjde vše hladce první skupina se může vrátit zpět.Druhá skupina doprovodí prince do jeho země.Pvrní skupina vyráží za dvě hodiny a druhá zítra.Gai!ty půjdeš v první skupině."
"Rozumím!Tsunade -sama." "Dobřa už můžete jít."řekla Tsunade.
"Lee,ty půjdeš se mnou."ukázal na něj palec a blýskly se mu zuby.Leeho to vzalo a byl z toho celý nadšený."Neji!ty a Tenten vyrazíte zítra.Lee,jdi si zabalit věci za hodinu a půl tady."
"Tenten??"řekl Neji."No?"."Pomohla by jsi mi s tréninkem??"."Jo jasně."Tak za hodinu a půl tady."řekl Neji."Tenten?!".Tenten zrovna nedávala pozor ,protože koukala na odcházejícího Nejiho tak zasněně žě zrudla."Tenten!!"."No ? co chceš???"."Já ...no.. já sem mu to řekl."
"Co jsi mu řekl??"."Řekl jsem mu ,že se ti líbí a že ho máš ráda." "Co?!".Tenten byla tak naštvaná , že Lee zchytal ránu do obličeje,tak velkou,že odlítnul 10 metrů daleko.
"Ty seš snad pako???!!! Ty!!!".Tenten zlobou zrudla,až jí z uší žačínala syčet pára.Už se rozebíhala k Leeovi(soorry nevim jak se to skloňuje :-D),když jí v tom zarazil Shikamaru.
"Co se tu děje??!!Tenten uklidni se!"."Uhni Shikamaru nebo taky jednu schytáš!"."Ne!to ne ,ale nedáváš mi jinou možnost."Shikamaru proti ní použil své svazovací stínové jutsu."Uklidni se!Ty ženský ,někdy jsou děsivější než chalpi."
O hodinu a půl později.......
U hlavní bránu už čekali Gai a Neji."Ahoj Neji,tak půjdeme??"."Jo"."Lee?!Co se ti stalo??".ptal se Gai."Ale narazil jsem na....".V tu chvíli se na něj koukla Tenten vražedným pohledem."Nerazil jsem....totiž do sloupu."Lee!Ty pako!!Vždy měj oči otevřené."řekl Gai a dal mu pěstí do druhé půlky obličeje."Ano hned si to zapíšu!Gai-sensei!"."Tak vyrážíme se sílou mládí!!

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 HanisShka HanisShka | Web | 27. října 2008 v 22:25 | Reagovat

Pěkné a zajímavé..ale trochu jsem se v tom ztratila...to se mi taky ěkdy stává...ty překlepy:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaLocations of visitors to this page